Drzwi - Katalogi do pobrania

Drzwi drewniane zewnętrzne DOORSY

Drzwi te wyróżniają się nowoczesną budową oraz interesującym wzornictwem. Wszystkie modele wykonane są z wyselekcjonowanego drewna sosnowego klejonego 5-cio warstwowo, co dodatkowo zapobiega wypaczaniu się skrzydła. Drzwi obłogowane są naturalnym dębowym fornirem. Warstwą izolującą termicznie jest dębowa klejona płyta dodatkowo wypełniona pianką poliuretanową.

Drzwi zewnętrzne drewniane AFB

Drzwi przeznaczone są do montażu jako drzwi wejściowe do domów, i obiektów użyteczności publicznej. Od przeszło 20 lat drzwi AFB sprawdzają się nie tylko w wymagającym klimacie Szwecji, Norwegii, Szwajcarii, Austrii, Rosji i Ukrainy ale także w klimatach zdecydowanie cieplejszych. Rewelacyjnie zachowują się także w gorącym klimacie południowej Francji i Włoch oraz w wilgotnym i zasolonym, klimacie Belgii, Holandii, Danii i Wielkiej Brytanii.

Konstrukcja i technologia wytwarzania drewnianych drzwi zewnętrznych AFB, to skumulowane 21 lat doświadczeń i ciągłych starań zespołu ludzi którzy swoim klientom starają się zaoferować to co najlepsze. Producent drzwi AFB na tym polu nie uznaje żadnych kompromisów technologicznych, ani oszczędności materiałowych, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę w jak ekstremalnych warunkach będą one służyły klientom. Polecamy trwałe drzwi zewnętrzne Produkcji AFB i zapewniamy iż będą one służyły Państwu bezawaryjnie przez długie lata.

Metalowe drzwi z klatki do mieszkania KMT.

to propozycja dla osób dla których jakość i estetyka stanowią istotny aspekt przy wyborze drzwi. Podkreślą one styl i uporządkowaną przestrzeń domu czy mieszkania. Drzwi KMT stosuje się głównie do pomieszczeń w budownictwie wielorodzinnym jako zamknięcia otworów budowlanych pomiędzy mieszkaniem a klatką schodową. Chronią przed hałasem z zewnątrz jak również doskonale zabezpieczają przed zimnem z zewnątrz. Wybór drzwi KMT spełni oczekiwania osób oczekujących nie tylko solidnego zabezpieczenia lecz także wieloletniej bezawaryjności i komfortu eksploatacji. Skrzydła występują w grubościach od 42 do 55 mm wykonane zostały z wysokiej jakości blachy stalowej ocynkowanej, która dodatkowo pokryta jest laminatem drewnopodobnym. Duża gama wzorów pozwoli na wybranie drzwi odpowiednich do praktycznie każdego mieszkania.

Wewnątrzlokalowe drzwi firmy DRE

Drzwi wewnętrzne kreują wizerunek naszego mieszkania czy też domu. Nadają naszym pomieszczeniom indywidualny charakter. Wewnętrzne drzwi stosuje się niemalże wszędzie od domów jednorodzinnych, zabudowach szeregowych jak również do budynków użyteczności publicznej takich jak szkoły, przedszkola, gabinety, hotele i szpitale. Katalog w formacie PDF można pobrać klikając w link obok.