Moskitiery

Chronią nasze domy i mieszkania przed niezwykle uciążliwymi insektami. Skuteczne stają się również w domkach letniskowych, a oraz miejscach, które w szczególności wymagają ochrony przed owadami np. szpitale albo restauracje.

Dostępne typy moskitier

Ramkowa na okna

Zabezpieczają nasze domy oraz mieszkania przed jakże niezwykle uciązliwymi w okresie letnim insektami. Bezkonkurencyjne stają się również w letniskowych domkach oraz w miejscach, które szczególnie wymagają takiej właśnie ochrony np. szpitale lub restauracje. Moskitiera ramkowa montowana jest na ramie za pomocą blaszek zachodzących na uszczelki lub przy pomocy magnesu przykręconego do ramy drewnianej.

Drzwiowa otwierana

Moskitiera Modern jest to system drzwiowy, który chroni przed uciążliwymi insektami otwory drzwiowe naszych mieszkań i domów. System Modern można zastosować w drzwiach balkonowych, tarasowych lub każdych innych.

Rolowana - VELIA

System rolowany, który posiada prowadnice aluminiowe, oraz mechanizm sprężynowy w kasecie pozwalający na ustawienie siatki na oczekiwanej wysokości. Moskitiery VELIA nadają się do montażu zarówno w wersji pionowej, jaki i poziomej.

ZIG-ZAG - harmonijkowa

Nowosć w systemie ochrony przed owadami. Moskitiera która została zaprojektowana na duże powierzchnie. W jednym elemencie można przesłonić powierzchnię o szerokości aż 3 metry i wysokości do 2,6 m. Sprawdzi się szczególnie w restauracjach oraz ogrodach zimowych.

Przesuwna

Moskitiera, która sprawdzi się tam gdzie nie mamy miejsca na otwierane drzwi, a chcielibyśmy mieć możliwość wychodzenia np na taras (np. dwuskrzydłowe drzwi balkonowoe).