Okna

Jedynie w asortymencie naszej firmy ze Szczecina spotkasz tak wygodne w zastosowaniu, trwałe i stylowe okna! W naszym biurze w Szczecinie możesz zobaczyć szeroką gamę zróżnicowanych modeli tych konstrukcji. Różne wymiary czy głębokości profili umożliwią Państwu wybór rozwiązań, odpowiednich do wyposażenia swoich wnętrz. Prezentujemy produkty znanych i lubianych na całym świecie marek. Pragniemy przedstawić wyroby z linii Rehau, Schüco oraz Green Line, które udostępniamy w różnych kategoriach oraz niezwykle atrakcyjnych cenach. Dla Klientów zainteresowanych kupnem okien, przygotowaliśmy szczegółowy opis przykładowych rodzajów naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ich szczegółowym opisem oraz wyboru elementów, spełniających Państwa wszystkie oczekiwania i wymagania.


Profile okienne REHAU

Różnorodność nowoczesnego budownictwa stawia wysokie wymagania konstrukcjom okiennym. REHAU proponuje szeroką gamę produktów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta – od okien standardowych, poprzez rozwiązania dla budynków energooszczędnych, aż po certyfikowane okna do domów pasywnych.

Więcej

Profile okienne SCHUCO

Okna wyprodukowane z profili Schüco to funkcjonalność, estetyka budynku i komfort we wnętrzach. Kształt okien można niemalże swobodnie formować według indywidualnych potrzeb i preferencji. Inspiracji można poszukiwać wśród urozmaiconej oferty profili, dodatków i osprzętu okiennego oraz bogatej kolorystyki.

Więcej
Greenline i Wital

Greenline to szczególne profile okienne. Bezpieczne dla ludzi i niegroźne dla środowiska. Superoszczędne, pozbawione stabilizatora ołowiowego, nowoczesne a także ekologiczne. Tworzą trzon systemów okiennych TROCAL, KBE i KÖMMERLING, zrzeszonych w Grupie Profine.

więcej