Plisy

Oferujemy sprzedaż eleganckich i stylowych dekoracji okiennych trafiających w najbardziej wyszukany gust. Polecane przez nas plisy charakteryzują się praktycznością w zastosowaniu, natomiast bogata stylistyka nada każdemu wnętrzu oryginalny i estetyczny wygląd. Żaluzje plisowane są dostępne w różnych kształtach, dzięki czemu można je dopasować do prawie każdego typu ramy okiennej. To najprostsze i często jedyne rozwiązanie z przeznaczeniem na okna o nietypowych kształtach jak trapez, półokrąg, trójkąt.
Plisy również doskonale sprawdzają się przy standardowych oknach, dając wiele możliwości zasłonięcia dowolnej części okna. Nasza firma oferuje szeroki wachlarz możliwości doboru tkanin a ciekawe wzornictwo i kolorystyka pozwalają na idealny dobór plisy w każdym pomieszczeniu. Konstrukcyjna elastyczność plis pozwala na wykonanie indywidualnego projektu celującego w zapotrzebowanie i gust klienta.

plisa okienna

Najczęściej kupowane typy Plis

Popularne plisy okienne Cosimo

Cosimo, Cosimo One

To postęp w zakresie tworzenia żaluzji plisowanej, którego efektem jest unowocześniony i zoptymalizowany produkt. Nasz dynamiczny rozwój oraz koncepcje naszych klientów, dały efekt w postaci oryginalnego design produktu. Nowatorskie rozwiązania dają nowe możliwości zastosowania plisy. Profile COSIMO posiadają szeroki wybór kolorów anodowanych lub drewnopodobnych.

Plisy dla okna dachowego

Cosimo SL

Ergonomiczne i innowacyjne zastosowanie do okna dachowego. Unikalna konstrukcja sprawia, że idealnie dopasowuje się do każdego rodzaju okien dachowych dostępnych na rynku. Zastosowane w tym systemie prowadnice Smart Line pomagają zachować właściwe naprężenie i rozłożenie tkaniny. W skład systemu Cosimo SL wchodzi system Cosimo One z blokadą magnetyczną Easy Click.

Plisy dla okien o nietypowym kształcie

Ultima

System, który sprawdzi się wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba zasłonięcia nietypowego kształtu ramy okiennej. Plisy ultima występują aż w 16 różnych wariantach, na okna o różnych kształtach - trójkąty, trapezy, półokręgi, a także okna klasyczne i dachowe.

Białe plisy - realizacja