Rolety Dzień i Noc

Z myślą o wszystkich Klientach, asortyment naszej firmy wzbogacamy wyłącznie o wysokogatunkowe artykuły wykończeniowe. Jedną z naszych propozycji są ozdobne, a także nowoczesne rolety wewnętrzne typu dzień-noc. Model ten charakteryzuje się możliwością przewijania tkaniny i tym samym regulowania przepływu światła. Dzięki tak skonstruowanemu systemowi, a także specjalnie przygotowanym tkaninom (składającym się z pasów poziomych, transparentnych oraz zaciemniających), użytkownicy mogą ochronić pomieszczenie przed zbyt intensywnymi promieniami słońca. Dzięki temu pokój nie przegrzewa się, a temperatura wewnątrz pomieszczenia jest optymalna.

Oferowane przez nas rolety wewnętrzne udostępniamy w trzech różnych wariantach.

Polecamy wersje wolnowiszące, w kasetach oraz ekskluzywne modele idealnie sprawdzające się w luksusowych wnętrzach.

Wszystkie nasze propozycje cechują się wysoką funkcjonalnością. Rolety wewnętrzne są trwałe i odporne na blaknięcie, dzięki czemu Klient może cieszyć się ich użytkowaniem przez wiele lat.

Artykuły Dzień i Noc nie tylko zapewniają prywatność, ale również podnoszą poziom bezpieczeństwa w domu.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z propozycjami naszej szczecińskiej firmy.

Dostępne wersje rolet dzień i noc

Wolnowiszące
(zonda basic, grande)

Systemy Zonda Grande i basic są to rolety typu dzień i noc, które są systemami wolnowiszącymi. Można je montować zarówno na zewnątrz wnęki okiennej (nad oknem lub do sufitu), jak i we wnęce za pomocą specjalnych klipsów.
Zonda basic ma możliwość przyklejenia do ramy okna i zastosowania prowadzenia bocznego dzięki czemu nie będzie wisiała przy uchylonym oknie.
Zonda Grande jest systemem przede wszystkim naściennym.

rolety dzień i noc w kasetach (zonda vegas i rubin)

To systemy rolet w kasetce i prowadnicach montowane bezpośrednio na skrzydle okna (do listew przyszybowych). Idealnie nadają się do wszystkich typów okien PCV, aluminiowych i drewnianych. Dzięki puszce i prowadnicom prześwity, którymi wpada światło eliminowane są do minimum, a same prowadnice gwarantują stabilne prowadzenie tkaniny, która cały czas znajduje się przy szybie, nawet przy uchylonym oknie. Roleta Zonda Rubin charakteryzuje się wysokim poziomem estetyki, niezawodnym mechanizmem samohamującym a także szerokim wachlarzem tkanin dzień/noc do wyboru. System Vegas natomiast ma formę przykręcanej kasety z prowadnicami płaskimi.

Wersje ekskluzywne
(magna, coda, treo oraz infinity)

Nowoczesna i ekskluzywna systemy rolet "dzień/noc" umożliwiaja nam zmianę nastroju wnętrza oraz jego wyglądu w ciągu kilku minut. Połączenie żaluzji oraz rolety pozwala na swobodne regulowanie i kontrolowanie przepływu światła wg indywidualnych potrzeb. System INFINITY jest to ekskluzywny system wykonany w całości z aluminium. Roletę montuje się wyłącznie do ściany bez prowadnic. Dla najbardziej wymagających Klientów roleta dodatkowo może być sterowana za pomocą silnika elektrycznego Coulisse. Ogromnym walorem rolety INFINITY jest możliwość wykonania jej z dwoma (standardowymi), różnymi materiałami przy użyciu podwójnego wieszaka.