Rolety materiałowe

Nasza firma oferuje nowoczesne i eleganckie systemy rolet, które swoją różnorodnością rozwiązań pozwalają na praktyczne zastosowanie na prawie każdym oknie. System kasetowe występują w formie przykręcanej kasety z płaskimi prowadnicami, jak również dostępny jest w formie przyklejanej kasety z przestrzennymi prowadnicami. Stylistyka rolet w kasetach to nowoczesne wzornictwo, w szczególności kolorystyka drewnopodobna, która jest zbliżona do oklein stosowanych w oknach.
Poza roletami w kasetach w naszej ofercje znajduja się także systemy wolnowiszące. Zarówno takie które można montować bezpośrednio na okna jak i systemy mocniejsze - montowane do ściany, które dzięki większej średnicy rury nawojowej można wykonać aż do wymiaru 360 cm x 300 cm.

Najpopularniejsze typy rolet w kasetach

VEGAS

Innowacyjny i elegancki system rolet kasetowych, który swoją różnorodnością rozwiązań pozwala na funkcjonalne zastosowanie na każdym oknie. System Vegas występuje w formie przykręcanej kasety z płaskimi prowadnicami (Vegas Clasic i Vegas PCV), jak i w formie przyklejanej kasety z przestrzennymi prowadnicami (Vegas Profil). Styl Vegas to nowoczesne wzornictwo, bogata kolorystyka drewnopodobna, która jest zbliżona do oklein stosowanych w oknach.

RUBIN, ROSA

Praktyczny system rolet kasetowych, przestrzennych, wykonanych z PCV-RUBIN lub ALUMINIUM-ROSA. Rubin i Rosa są bezinwazyjnymi systemami, przyklejanymi do ramy okiennej. Rubin występuje również w formie Mini o zmniejszonej wielkości kasety. System ten cieszy się dużym uznaniem, dzięki swojej uniwersalnej technice montażowej, która pozwala założyć roletę na różne typy okien.

PRIMA

System rolet idealny dla okien dachowych. Roleta Prima posiada kasetę oraz prowadnice wykonane z aluminium, jest nieodzownym wykończeniem każdego okna dachowego, zabezpieczającym przed nadmiernym nasłonecznieniem. Konstrukcja rolety pozwala na jej zamontowanie na każdym modelu okna, przy dostępnych kolorach drewnopodobnych oraz aluminium. Praktyczność rolety przejawia się w możliwości swobodnego zatrzymania jej w dowolnym miejscu na wysokości oknaNajpopularniejsze typy rolet wolnowiszących

VEGAS MINI

Vegas Mini to system roletowy z prowadzeniem żyłkowym, bez kasetki. Jest on najprostszym systemem rolety materiałowej do zainstalowania na skrzydle okiennym za niewielką cenę. Niski koszt nie wyklucza jednak wielu korzyści. W odróżnieniu do znanych rozwiązań konkurencyjnych, żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok. Dzięki temu, wykluczone zostało ryzyko zahaczenia o nie ręką przy otwieraniu okna, sama roleta zaś nie zaczepia się o klamkę okna. Dzięki lekkiej budowie doskonale prezentuje się na każdym oknie. System dedykowany jest zarówno do montażu na skrzydle okiennym lub jego wnęce. Profesjonalne wieszaki mocujące pozwalają na bezinwazyjny montaż rolety Vegas Mini na oknie. Specjalne mocowanie dolne żyłek rolety pozwala na naprężenia lub regulacje

A32, RM 25 / RM 45

To klasyczna konstrukcja osłony przeciwsłonecznej, a zarazem akcent dekoracyjny, który dodatkowo może być wykończony ozdobną falbaną. Rolety wolnowiszące mogą być montowane we wnęce lub na zewnątrz okiennej (do sufitu lub nad oknem). Idealnie nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. wnęki okiennej.