Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe jeden z najbardziej klasycznych systemów osłon okiennych. Od dawna montowane są one zarówno w domach jak i biurach. Przy atrakcyjnej cenie, żaluzje aluminiowe zapewniają maksymalny poziom ochrony przed słońcem i wzrokiem ciekawskich sąsiadów.
W naszej bogatej ofercie posiadamy lamele o szerokościach:
16 mm
25 mm
50 mm
Dodatkowo żaluzje aluminiowe dostępne są w gamie ponad 100 kolorów, dzięki czemu każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie.
Żaluzje aluminiowe 16 mm i 25 mm proponujemy Państwu z systemem standardowym oraz w opcji VENUS – sterowane jedynie za pomocą koralika, dzięki któremu ustawimy kont nachylenia żaluzji, jak też podniesiemy i opuścimy lamelki.
Żaluzje aluminiowe 50 mm to osłona, którą najczęściej montuje się we wnękach okiennych oraz nad wnękami, czasem również na skrzydłach okiennych.

Najczęściej kupowane typy żaluzji

Żaluzje standard

Pomimo wielu lat istnienia na rynku, żaluzje są nadal funkcjonalnym systemem osłonowym, pozwalającym dowolnie regulować światłem, które wpada do pomieszczenia. Rozwój żaluzji uczynił ją bardziej atrakcyjną, poprzez wprowadzenie różnych jej form. Żaluzje aluminiowe to najbardziej uniwersalne spośród całej rodziny żaluzji, ponieważ posiadają szeroką gamę lameli 16, 25 i 50 mm oraz są dostępne w bogatej palecie kolorystycznej.

Żaluzje VENUS

Aluminiowy system żaluzji w zupełnie innej, odmiennej od klasycznej, formie. Żaluzja Venus, dostępna w dwóch rozmiarach lameli 16, 25, montowana jest w przestrzeń między listwami przyszybowymi, wyposażona jest w ozdobną, płaską kasetę, która idealnie komponuje się ze skrzydłem okna. Dodatkową jej zaletą jest to, że obsługiwana jest za pomocą tylko jednego łańcuszka koralikowego.

Nowość - Żaluzje GENIUS

Wyposażona w elegancką, opływową kasetę, której design pozwala na jej zastosowanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i miejscach publicznych (tj. biuro, sale konferencyjne itp.). Skuteczny mechanizm samohamujący, łańcuszek koralikowy obsługujący zarówno obracanie, jak i podnoszenie lameli, to praktyczne rozwiązanie dla łatwego posługiwania się żaluzją oraz uzyskania oczekiwanego zaciemnienia. Zastosowany w żaluzji układ lameli, pozwala na uzyskanie całkowitego zaciemnienia, co wyróżnia ją spośród dotychczas produkowanych żaluzji. .