Żaluzje drewniane i bambusowe

Wyjątkowo nastrojowe i klimatyczne osłony, pasują zarówno do nowoczesnych, jak i stylowych wnętrz. Bogaty wybór kolorów oraz eleganckie wykończenia (tj. maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło, zakończenia sznurków) sprawiają, że drewniane żaluzje znajdą uznanie u najbardziej wymagających koneserów wyposażenia mieszkań, biur, hoteli. Produkcja żaluzji ze specjalnego gatunku drewna (lipa syberyjska) dodatkowo podwyższa jej atuty, jak również jej wytrzymałość na otaczające warunki. Żaluzje drewniane dostępne są w dwóch szerokościach lameli - węższe 25 oraz szersze - 50 mm.

Żaluzje Drewniane, Drewniane PURE, Laminiowane

Drewniane 25 i 50 mm

Żaluzje drewniane dobrze komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Wyjątkowo eleganckie i bardzo estetyczne wykończenia (tj. maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło w żaluzji 25 mm i drewniane zakończenia sznurków) oraz bogata kolorystyka sprawiają, że takie żaluzje znajdą uznanie u najbardziej wymagających koneserów wyposażenia mieszkań, hoteli czy biur. Wykonanie żaluzji ze specjalnego gatunku drewna (lipa syberyjska) dodatkowo wzmacnia wytrzymałość na otaczające warunki.

Drewniane PURE 50 mm

Kolorystyka żaluzji drewnianych 50mm PURE, dobrana została do naturalnej kolorystyki piasku i kamieni. Drabinki taśmowe zaś dopasowano odcieniami do poszczególnych lameli. Dzięki nowym odcieniom żaluzji doskonale wydobędziesz piękno surowych, nowoczesnych wnętrz. Żaluzje z kolekcji PURE pozwolą na uzyskanie w nowoczesnym wnętrzu niepowtarzalnego klimatu.

Drewniane - Laminowane

Propozycja żaluzji drewnianej, dodatkowo pokrytej laminatem drewnopodobnym, doskonale komponującym się z wyposażeniem wnętrza - dzięki takiemu zabiegowi żaluzje łatwiej dobrać do mebli czy podłóg. Istnieje możliwość wykonania takiej żaluzji w wersji 25 mm lub w wersji 50 mm

Żaluzje Bambusowe

Ogromnym atutem żaluzji bambusowych podobnie jak i drewnianych jest piękno i nastrojowość, które towarzyszy wnętrzom, wyposażonym w takie osłony. Lamele, tworzone są w procesie łączenia cienkich listewek naturalnego bambusa.przewagą żaluzji bambusowej jest ich cieńsza struktura, dzięki czemu żaluzja składa się w znacznie mniejszy pakiet niż żaluzja drewniana.